EST/ENG
Meie Facebook
ACCESS BARS

ehk Juurdepääs teadvusele - on tehnika meele puhastamiseks vanadest mõtetest, uskumustest, käitumismustritest ja emotsioonidest, mis takistavad meil olemast Mina ise. See on võimalus vabaks saada kõikidest piirangutest, mida me endale seame. Bars muudab meid teadlikumaks ja annab meile maksimaalse energeetilise vabaduse tunda ennast piiritu olendina - kõik on võimalik.

Nendest piirangutest vabaks saamine võimaldab hakata liikuma oma unistuste elu suunas.

Bars võimaldab õppida elama ilma hinnanguteta, avab uksed muutustele, tervenemisele ja erinevatele võimalustele. Bars puhastab piirangud meie kehast ning erinevatest eluvaldkondadest nagu kontroll, rahalised võimalused, vanus, seksuaalsus, rõõm, kurbus, loovus, ja veel palju muud. Barsi seansil terapeut puudutab kliendi pea peal olevaid energiapunkte, mida on kokku 32. Bars toimub läbi nende punktide mõjutamise. Kui neid punkte kergelt puudutada, siis need aktiviseeritakse. Oma aja ära elanud mustrite, uskumuste ja emotsioonide mõju kustutatakse ning sellega tehakse ruumi uutele võimalustele. Kui vana on läinud, tekib uus ruum selleks, et kõike uut ja paremat juurde ja vastu võtta. Access Barsi tehnika põhineb samuti küsimisel ja mõistusemeele, mis kipub meie eest kõik ära otsustama ja analüüsima, „ülekavaldamisel“. Barse kasutatakse selleks, et lihtsustada muutusi kõigis oma eluvaldkondades. Access Barsi tehnikaga on meil võimalik kustutada ja hävitada kõik „kellegi“ poolt „kirja pandud“ reeglid ja põhimõtted, mida me oleme omaks võtnud, kuid mis meid ei teeni ja mis ei ole meie omad. Meil on võimalik hävitada omaenese loodud põhimõtted ja piirangud, mis takistavad meil elamast täisväärtuslikku elu. Access Barsi tehnikaga on võimalik minna probleemide juuretasandile ja katkestada kõik sidemed.

Kogu süsteem on nagu viirusetõrje, mis hävitab Sinule mittevajalikud autopiloodil töötavad failid. Peale seanssi tunneb inimene, et on rohkem kohal oma elus ning minevik ei mõjuta enam tulevikku.

Vastunäidustused puuduvad.

Seanss kestab ca 60min ja maksab 30€.
Aja saab broneerida tel: 53 42 6001.
© HTT OÜ, HEA TUNDE TUBA, Rakvere, Pikk 1 | Tel: +372 53 426 001 | info@heaenergia.ee