EST/ENG

REIKI:

 

Usui Shiki Ryoho - Usui Loomuliku Tervendamise Meetod, mis on pärit Jaapanist.

REIKI on jaapani keelene sõna mida võib tõlkida kui universaalne eluenergia või universaalselt juhitud energia.

See on väga lihtne loomuliku tervendamise meetod, mida tehakse käte asetamisega inimese (kes on alati riides) peale või kohale.

Reiki edastamise eesmärgiks on inimese energia tasakaalustamine igal tasandil - nii füüsilisel, mentaalsel kui hingelisel ning toetada keha loomulikku võimet ennast ise ravida (tasakaalustada).

 

Patsient võib tunda reiki seansi ajal ja selle järel sügavat lõõgastust. Lõõgastusel on iseenesest väga suur tervendav mõju: valu väheneb, kaob väsimus. Võib tunda ka näiteks sooja, külmavärinaid, kihelevat tunnet, unisust või reipust, ühe või mitme haigussümptomi leevenemist. Mõned inimesed aga ei tunne midagi, kui neile edastatakse reikit. Sel juhul tundmine pole sama, mis uskumine. Reiki mõjub igal juhul.
Mõnikord võib patsient tunda nn."puhastumist". - võib esineda nõrkust, peavalu, väsimust, jne. Reiki praktikud usuvad, et see on põhjustatud organismi toksiinidest puhastumisest. Sellisel puhul on soovitav rohkem puhata, juua rohkem vett või taimeteed, süüa samal päeval kergemaid toite.
Enamus siiski kogevad reiki seansi ajal hingelisel või emotsionaalsel tasandil erinevaid tundeid. Võib tunda mineviku emotsioone, mis on olnud hinges kinni, ja nendest vabanemiseks tuleb need läbi tunda või tunda elevust oma hingelise poole avastamisest.
Reiki on absuluutselt ohutu ja meeldiv protseduur.

  

Reiki, mida on tegelikult praktiseeritud juba tuhandeid aastaid, taasavastajaks oli 19. sajandil Jaapanis dr. Mikao Usui, kes tegi oma avastused pärast ravijõudu käsitlevate iidsete budistlike dokumentide läbitöötamist.

Teaduslikult on tõestatud, et meie kätest kiirgub eluenergiat, mis on valuvaigistav, rahustav ja tervendav.
Juba ammustest aegadest on inimesed ravinud käte pealepanemise teel, see oskus energiat käte kaudu edasi anda on igal inimesel sisemuses olemas. Mõelge - kuidas Te käitute kui olete varba ära löönud, Te haarate sellest instiktiivselt kätega kinni ja hoiate mõnda aega ning valu kaob.

REIKI on jaapani keeles Universaalne Eluenergia.
REI- kirjeldab energia kosmilist, universaalset aspekti, KI-  tähendab voolavat ja pulseerivat põhilist eluväge igas elusolendis - energia, mis voolab kogu aeg kõigis.
See on energia, mis seob kõik elava üheks.

REIKI on:

  • energiaga ravimise süsteem, mis kasutab juhitud elujõu energiat;
  • kasulik vahend enesetervendamiseks ja -muutmiseks;
  • kasutusel laialt kogu maailmas;
  • reiki suurmeistri dr. Usui antud õpetuste edasiarendus;
  • suurepärane tervendussüsteem kas omaette või osana isiklikus heaolu- või raviprogrammis;
  • võimalus enesetervendusjõudu aktiveerida.

REIKI ei ole:

  • usk,
  • sekt;
  • seotud ühegi usundi või usukommetega,
  • ei asenda arstivisiiti.

Reiki praktik on ainult vahendajaks Reiki energia ja patsiendi vahel.

 

Tagasi...
© HTT OÜ, HEA TUNDE TUBA, Rakvere, Pikk 1 | Tel: +372 53 426 001 | info@heaenergia.ee