EST/ENG

Laavakivimassaaž

Laavakivimassaaž on Hiina traditsioonilise meditsiini yin ja yang meridiaanide süsteemi bioaktiivsete punktide refleksitsoonide mõjutamine laavakividega, mis on suure rauasisalduse tõttu suure soojusmahtuvusega. See on tuhandeid aastaid vana raviviis, mida kasutati idamaades. See on eelkõige lõdvestav massaaž, mis sobib kõigile, kes soovivad kogeda tasakaalu- ja heaolutunde taastumist ning vabaneda pingetest.

See on väga luksuslik, roosiõlilõhnaline ja hoolitsev massaaž, milles on ühendatud kivide energeetika, tõhusalt lõõgastav soojus ja inimese energeetiline süsteem. Keha ja vaimu tasakaalustatakse mõjutades organismi energiakeskuseid ehk tðakraid. Kivide soojus aitab lõõgastada pinges lihaseid ja teha keha tõeliselt pehmeks.

Protseduuri ajal asetatakse teatud punktidele kehal eelnevalt soojendatud laavakivid ja jäetakse nad sinna mõneks ajaks. Seejärel algab massaaž tasakaalustava kvaliteetse kehaõliga, mida alustatakse õrnade liigutustega ja nõrga survega kohtadele, mida ravitakse. Mõni minut peale massaaži tunneb inimene end rahulikult, hingamine on sügavam, naha toonus ja elastsus paranevad, päeva jooksul kogunenud väsimus ja stress kaovad, nagu oleks meie kehalt võetud raskus. Tõeliselt hea tunne!

Soovitav:

stressi, unetuse, lihase- ja liigesevalude, vereringeprobleemide, hingelise tasakaalutuse puhul.

Ei sobi:

rasedatele, kõrge vererõhuga isikutele, ägedate nakkushaiguste, palaviku, raskete südame-, neeru- ja kopsuhaiguste, pahaloomuliste kasvajate, viirushaiguste, põletikuliste haiguste, nakkushaiguste, vere hüübimishäirete, veenilaiendite ja põletike puhul.

 

Tagasi...
© HTT OÜ, HEA TUNDE TUBA, Rakvere, Pikk 1 | Tel: +372 53 426 001 | info@heaenergia.ee